Organizacja imprez popandeminczych

Przez pewien czas jeszcze nie będzie możliwości organizowania większych imprez, jednak powoli obostrzenia są zdejmowane i można zacząć planowanie. Warto zastanowić się nad tym czym będą różnić się imprezy organizowane przed pandemią między tymi, które będziemy planować. O czym należy pamiętać?

Limit osób i maseczki

Pierwszą różnicą między organizowaniem imprezy kiedyś a teraz będzie prawdopodobnie limit osób, jakie możemy przyjąć. Na początku jest bardzo prawdopodobne, że będzie można przyjąć jedną osobę na pewien numer metrów kwadratowych. Innym wymogiem, który prawdopodobnie będzie musiał zostać spełniony jest wymóg noszenia maseczek przez każdego uczestnika. Choć gdy obostrzenia zostaną zniesione, to bardzo możliwe jest, że maseczki z nami zostaną na dłużej.

Dezynfekcja i inne czynności

Kolejnym wymogiem, który będzie musiała spełnić każda osoba organizująca tego rodzaju imprezę będzie konieczność dezynfekcji. Każda dezynfekcja będzie wymagała specjalnych środków do dezynfekcji, które pozwolą na eliminację drobnoustrojów i zwiększenie bezpieczeństwa. Oprócz tych wszystkich dodatkowych czynności będziemy musieli zorganizować wszystkie rzeczy, które były niezbędne do organizowania imprezy przed pandemią. Jednak z pewnością będzie warto, gdyż ludzie będą chcieli wrócić do normalności.

Zostaw odpowiedź